Granty dla studenckich organizacji i kół naukowych

Rozpoczął się kolejny nabór do programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Głównymi tematami zgłaszanych projektów powinny być promocja i edukacja społecznej odpowiedzialności biznesu nie tylko wśród studentów i innych członków społeczności akademickiej, ale także licealistów, nauczycieli, dziennikarzy i liderów społecznych.
Wnioski organizacji i kół naukowych, zawierające opis planowanych działań oraz budżet przedsięwzięcia, można składać poprzez stronę internetową LOB, na której znajdują się wszystkie potrzebne informacje. Termin składania upływa 27 lutego 2011 r.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu o sobie:
LOB to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi. LOB tworzy sieć organizacji studenckich i grupa liderów – studentów – ambasadorów odpowiedzialności w lokalnych środowiskach. Poprzez różnorodne projekty LOB dociera do osób i instytucji zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu dobrych praktyk biznesowych w 5 obszarach – zarządzanie, miejsce pracy i pracownicy, rynek i konsumenci, społeczeństwo oraz środowisko naturalne.
Partnerami 7. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PwC, Grupa TP oraz Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Patroni medialni to: odpowiedzialnybiznes.pl, Students.pl, Kariera.com.pl, DlaStudenta.pl. Patronem Współpracującym jest Studenckie Radio ''ŻAK'' PŁ, Studiuje.eu oraz Radio Centrum. LOB polecane jest przez kampaniespoleczne.pl. LOB współpracuje z 40 organizacjami studenckimi. Ligę reprezentuje 25 Ambasadorów i Ambasadorek CSR z 22 uczelni w 15 miastach Polski.

MP

(2011-02-03)