Głosowanie w plebiscycie StRUŚ zakończone

Od 22 stycznia do 8 lutego można było oddawać głosy na filmy nadesłane na konkurs, zorganizowany w ramach plebiscytu studenckiego ruchu naukowego StRUŚ. Przedsięwzięcie, przygotowane przez Biuro Wsparcia Studenta przy współpracy UŚ TV, serwisu Więc Jestem! i studenckiego radia „Egida”, miało na celu zachęcenie do aktywności naukowej i artystycznej oraz stworzenie studenckim kołom możliwości zaprezentowania się szerszej publiczności. W konkursie, do którego zgłosiło się dwanaście kół, oddano 1431 głosów. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w środę 20 lutego o godz. 15, w auli im. K. Lepszego w rektoracie. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają z rąk prorektora do spraw kształcenia i studentów dr. hab. prof. UŚ Ryszarda Koziołka nagrody o łącznej wysokości 3 tys. zł, przeznaczone na dalszą działalność. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych.

MP3