Głosowanie na Studenta Roku

Szanowni Państwo!

Poniżej znajdują się sylwetki osób wyróżnionych w VII edycji Konkursu Wyróżnień JM Rektora. Spośród wszystkich kandydatów cała społeczność akademicka Uniwersytetu Śląskiego ma okazję wybrać Studenta Roku 2015 - osobę, która ze względu na swoją działalność bądź osiągnięcia zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zapoznanie się z sylwetkami kandydatów pomoże w podjęciu decyzji.

Każda osoba ma tylko jeden głos. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem systemu USOS (po zalogowaniu).
Głosowanie trwa do 16 czerwca.

Poniższe informacje nie obejmują całej działalności poszczególnych osób i zostały opublikowane w ramach konkursu JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Dane pochodzą z kwietnia 2015 r. Dla zwycięzcy plebiscytu przewidziano atrakcyjne nagrody.