Europejski Dzień Języków w UŚ

11 października 2016 roku w godzinach 10.00-12.30 w siedzibie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ  (Katowice, ul. Bankowa  14) odbędzie się kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach Europejskiego Dnia Języków, corocznego święta języków obcych ustanowionego z inicjatywy Rady Europy w 2001 roku. Październikowa edycja  wydarzenia skierowana jest do studentów i pracowników UŚ oraz wszystkich osób zainteresowanych nauką języka obcego.

Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach lub lekcjach pokazowych z języków obcych na różnych poziomach biegłości językowej (A1-C1 ESOKJ) z elementami kulturowymi prowadzonych przez wykładowców Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego. Będzie to okazja dla studentów do zapoznania się z formułą zajęć lektoratowych, a dla pracowników i wszystkich osób zainteresowanych nauką języka obcego z formułą zajęć na kursach języków obcych organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ.

Serdecznie zapraszamy!

11. październik 2016 - 10:30