Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Dzień otwarty Biura Karier

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje dzień otwarty, podczas którego studenci i absolwenci uczelni będą mogli spotkać się z wybranymi pracodawcami, odwiedzić stoisko  Państwowej Inspekcji Pracy i dowiedzieć się, jak bezpiecznie wybrać pracę wakacyjną, a także spotkać się z doradcą zawodowym i uzyskać informacje na temat wsparcia oferowanego w projekcie „Studia i co dalej?”.

Dzień otwarty to również możliwość przyjrzenia się pracy samego Biura Karier UŚ: w jaki sposób przygotowują studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy, jak współpracują z pracodawcami, jaka jest aktualna oferta szkoleń i co zrobić, aby skorzystać z doradztwa zawodowego.

Przy mrożonej kawie lub lemoniadzie uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję porozmawiać z reprezentantami takich firm, jak Fujitsu PolandCapgemini Polska czy VEO Worldwide Services. Do ich dyspozycji będzie również strefa chilloutu i stoisko CenterMed, przy którym będzie można sprawdzić wzrok i dowiedź się jak chronić oczy przed słońcem. 

Wszystko już w najbliższą środę 20 czerwca 2018 roku w godzinach od 9.00 do 14.00 na deptaku przed rektoratem UŚ.

Szczegółowe informacje: bk.us.edu.pl

Plakat promujący dzień otwarty Biura Karier

 

 
Data wydarzenia: 
20. czerwiec 2018 - 9:00 - 14:00

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.