Certyfikujące kursy językowe od SPNJO UŚ

Kursy języków obcych w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego prowadzi uniwersyteckie kursy dokształcające w zakresie nauki języków obcych. Proponujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. Nasza oferta obejmuje również kursy konwersacyjne (angielski, niemiecki), kursy języka specjalistycznego, a także przygotowujące do egzaminów (FCE, CAE) oraz do matury (poziom podstawowy i rozszerzony). Studentom przygotowującym się do egzaminu końcowego z lektoratu języka obcego szczególnie polecamy kurs przygotowawczy do  egzaminu. Organizujemy także kursy dedykowane pracownikom Uniwersytetu Śląskiego, dopasowując specyfikę kursu do potrzeb danej grupy pracowników.

Początek kolejnej edycji: marzec 2016.

Zapisy na kursy prowadzone są w siedzibie SPNJO w Katowicach (ul. Bankowa 14,     pawilon B, III piętro). Kontakt: tel. (32) 3591887, e-mail:  kursyspnjo@us.edu.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl

Akademicki Certyfikat Znajomości Języków Obcych

Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego organizuje egzaminy certyfikujące z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego                   i rosyjskiego na poziomach od A1 do C1. Uczestnicy mają możliwość potwierdzenia swoich kompetencji językowych oraz uzyskania Akademickiego certyfikatu znajomości języków obcych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Najbliższa sesja egzaminacyjna odbędzie się w czerwcu 2016 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.certyfikatyspnjo.us.edu.pl