Bezpłatne konsultacje specjalistyczne z lekarzem psychiatrą w ramach kampanii Co Nas Spina?

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach realizacji kampanii "Co nas spina?" - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja) w Biurze Wsparcia Studenta możliwe jest skorzystanie z konsultacji specjalistycznych z lekarzem psychiatrą.

W dniu 20. października 2014r. w Biurze Wsparcia Studenta UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12a) w godzinach 11.00 - 14.00 odbędą się konsultacje specjalistyczne wynikające z realizacji kampanii "Co nas spina? , które przeprowadzi lekarz psychiatra Monika Lebda-Wyborna.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z możliwości konsultacji  prosimy o kontakt emailowy na adres: psycholog@us.edu.pl w celu ustalenia dokładnej godziny indywidualnej konsultacji.

Konsultacje specjalistyczne są zupełnie bezpłatne!
Zapraszamy!

Projekt „Co nas spina?- Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja) organizowany jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „RAZEM”.
Kampania  współfinansowana jest z środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.