Akademia Rozwoju Kariery 2017 - warsztaty "Zarządzanie projektami w pigułce"

Nie wiesz jak zaplanować projekt krok po kroku? Chcesz dowiedzieć się jak podejmować decyzje w kluczowych momentach trwania projektu? Zapraszamy na warsztaty 9 sierpnia 2017 r., dzięki którym poznasz narzędzia niezbędne do skutecznego zarządzania projektami.

CO? -  warsztaty „Zarządzanie projektami w pigułce”
KIEDY? – 9 sierpnia 2017 r., 9:00 – 15:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

O WYDARZENIU
Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawowe definicje zarządzania projektami, odkryją drogę od problemu do pomysłu, a także dowiedzą się na czym polega trójkąt ograniczeń projektu. Ponadto, nauczą się jaką rolę pełni menedżer zespołu oraz jak prawidłowo skonstruować team projektowy.

Szkolenie poprowadzi Pani Magdalena Kutak  z firmy Consedo.

DLA KOGO?
Szkolenia są skierowane - przede wszystkim - do studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od ukończenia studiów) Uniwersytetu Śląskiego. Studenci innych uczelni oraz starsi absolwenci są wpisywani na listę rezerwową i - w przypadku wolnych miejsc - informowani o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu dzień wcześniej.

Udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Biuro Karier jest bezpłatny.

ZAPISY
Zapisy rozpoczynają się 2 sierpnia 2017 r. i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

Harmonogram Akademii Rozwoju Kariery 2017

9. sierpień 2017 - 9:00