"50 Voices of UŚ" w Katofonii

uż 19 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00 zapraszamy na drugi koncert 50 Voices of UŚ w Katofonii! Wstęp jest bezpłatny.

Między poszczególnymi występami przewidziane są konkursy, w których do wygrania będą gadżety Uniwersytetu Śląskiego  i Samorządu Studenckiego!

Zagrają artyści, wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach:

18:00 Julia Jagos

18:30 Valdenburg

19:00 Hertz Klekot

19:30 Nocna Straż

20:00 Rocker Soul

20:30 Zespół KIWI

W czasie trwania koncertu odbędzie się głosowanie publiczności za pośrednictwem ankiety na wydarzeniu: www.facebook.com/events/179439702701782. Wykonawcy, którzy zdobędą największą liczbę głosów, przejdą do następnego etapu "50 Voices of UŚ" i tym samym będą mieli możliwość zagrania na Juwenaliach Śląskich 2018 lub na koncercie jubileuszowym Uniwersytetu, który odbędzie się 8 czerwca. Nagrodą specjalna jest nagranie płyty w Radiu Egida.

50 Voices of UŚ to cykl wieczorów kulturalno-rozrywkowych. Inicjatywa ma charakter konkursu, dzięki któremu zaprezentować się będą mogli twórcy muzyczni, sceniczni, estradowi, związani z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach. Organizatorami konkursu są Centrum Obsługi Studentów i Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.

Obsługa medialna wydarzenia: Centrum Medialne Uniwersytetu Śląskiego (UŚ TV, Suplement, Radio Egida).

19. kwiecień 2018 - 18:00