„50 Voices of UŚ” - kolejni triumfatorzy

Za nami ostatni wieczór przeglądu „50 Voices of UŚ”, na którym zaprezentowali się kolejni wykonawcy, związani z Uniwersytetem Śląskim.  23 maja w Klubie Studenckim „Panopticum” wystąpili:

• Here on Earth
  • Monicka Ferens
  • now
  • Rastafajrant
  • From love to reflux
  • Lunatyp

W trakcie koncertu odbyło się głosowanie publiczności za pośrednictwem Facebooka. Największą liczbę wskazań otrzymał zespół „Lunatyp” i tym samym znalazł się w gronie artystów, którzy otrzymali możliwość zagrania na koncercie jubileuszowym Uniwersytetu, 8 czerwca. Nagrodą specjalną dla wybranego wykonawcy będzie nagranie płyty w Radiu Egida.

Przypominamy, że zwyciężczynią pierwszej z imprez, która odbyła się w marcu w katowickiej „Absurdalnej” , została Wiktoria Mydlarz. Podczas drugiego koncertu, który odbył się w Katofonii, wygrali „Rocker Soul”.