"50 Voices of UŚ" - kolejni triumfatorzy

Za nami drugi wieczór przeglądu 50 Voices of UŚ, na którym zaprezentowali się kolejni wykonawcy, związani z Uniwersytetem Śląskim. 19 kwietnia w klubie "Katofonia" zagrali i zaśpiewali:

W trakcie koncertu koncertu odbyło się głosowanie publiczności za pośrednictwem Facebooka. Największą liczbę wskazań otrzymał zespół "Rocker Soul" i tym samym znalazł się w gronie artystów, którzy otrzymali możliwość zagrania na Juwenaliach Śląskich 2018 lub na koncercie jubileuszowym Uniwersytetu, 8 czerwca. Nagrodą specjalną dla wybranego wykonawcy będzie nagranie płyty w Radiu Egida.

Przypominamy, że zwyciężczynią pierwszej z imprez, która odbyła się w marcu w katowickiej "Absurdalnej", została Wiktoria Mydlarz.

Na kolejny i zarazem ostatni wieczór w cyklu 50 Voices of UŚ zapraszamy 23 maja do cieszyńskiego klubu "Panopticum".