50 Voices of UŚ – ostatnie dni zgłoszeń!

Pozostało już niewiele czasu! Zachęcając do udziału w imprezie przypominamy, iż zakwalifikowane do niej mogą zostać jedynie te osoby, które nadesłały kompletne zgłoszenie, zawierające link do strony, na której można zapoznać się z ich twórczością.

50 Voices of UŚ, czyli 50 głosów na 50-lecie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych, adresowanych do społeczności Uniwersytetu. Od marca do maja, w trakcie trzech wieczorów klubowych w Katowicach i Cieszynie będzie można stanąć do konkursu i przedstawić własne dokonania muzyczne, sceniczne, estradowe. Organizatorzy, czyli Centrum Obsługi Studentów i Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego zapraszają do uczestnictwa studentów, doktorantów, słuchaczy, absolwentów, pracowników, współpracowników oraz uczniów szkół patronackich UŚ.

Nabór potrwa do 28 lutego br. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, a z zasadami udziału można zapoznać się tutaj.

Na zwycięzców, którzy zostaną wyłonieni w drodze plebiscytu publiczności, czekają nagrody: występ podczas Juwenaliów Śląskich pod koniec maja lub na koncercie jubileuszowym Uniwersytetu 8 czerwca. Nagrodą specjalną będzie sesja nagraniowa i wydanie płyty w Radiu Egida. A zatem zachęcamy: daj głos!