Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

10. Gala Lauru Studenckiego

Studenci Uniwersytetu Śląskiego dziękują!

10. Gala Lauru Studenckiego odbędzie się w Filharmonii Śląskiej, w dniu 26 kwietnia 2017 r. Rozpoczęcie uroczystości planowane jest na godzinie 19:00. Celem wydarzenia jest wyróżnienie i nagrodzenie osób, organizacji oraz instytucji, którzy w szczególny sposób uczestniczą w życiu akademickim Śląska.

Laureaci otrzymają statuetki kurosów, który jest od lat utrwalonym w świadomości społecznej wizerunkiem studenta. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: Przyjaciel Studenta, Przyjazny Dziekanat, Promotor Kultury Studenckiej, Organizacja Przyjazna Studentom oraz Instytucja Przyjazna Studentom.

W tym roku decyzją Kapituły wręczona zostanie także Nagroda Honorowa! Zostanie ona przyznana wybitnemu uczonemu prof. zw. dr hab. Maksymilianowi Pazdanowi. Profesor jest specjalistą w dziedzinie prawa cywilnego i niekwestionowanym autorytetem z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć koncert wybitnego muzyka Stanisława Soyka, który zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów muzyki i skłoni do licznych refleksji.

Wstęp na uroczystość wynosi 45 zł. Dla studentów Uniwersytetu Śląskiego po wcześniejszej rezerwacji wstęp wolny. E-mail pod którym można dokonać rezerwacji to: laurstudencki.us.edu@gmail.com.

Nagroda ta jest wyrazem wdzięczności studentów. W ten skromny, symboliczny sposób studenci dziękują za postawę pełną zaangażowania, kreatywności oraz wsparcia!  

 

Facebook Lauru Studenckiego: http://bit.ly/2oizmHi

Strona internetowa:  http://www.laurstudencki.us.edu.pl/

Zagłosuj na Przyjaciela Studenta oraz Dziekanat Roku: https://ankieter.us.edu.pl/surveys/254/

 

 

Powrót

Informację dostarczył: 
Łukasz Grabolus
Data wydarzenia: 
26. kwiecień 2017 - 19:00

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.